» URAL - pasaules līmeņa zīmols

Mūsdienās tikai 10% no saražotajiem motocikliem tiek pārdoti Krievijā un NVS valstīs. Pamata tirgus URAL motocikliem ir ASV, Dienvidārfika, Jaunzēlane, Austrālija, kā arī Persijas līča valstis.

Tālākajos plānos ietilpst iekarot Japānas un Dienvidkorejas tirgu jo šajās valstīs priekš URAL modeļiem ar blakusvāģiem nav tiešu konkurentu.

Reklamējot savu produkciju IMZ (Irbitas Motociklu rūpnīca) "URAL" zīmolu pozicionē zīmolu ar vīrišķīgu raksturu, kā vienkāršu un drošu motociklu. Rietumvalstu tirgos ar vislielāko popularitāti lepojas tieši modeļi ar blakusvāģiem. Taču par "URAL Volk" - čopper stila motocikls - spēj atrast pircēju šī stila dzimtenē - ASV (Harley-Davidson,Indian).

Kā jau minējām - vispopulārākie URAL modeļi ir tieši ar blakusvāģiem. Kopš 1995. gada URAL piedāvā arī modeļus ar blakusvāģu atslēdzamu bezdiferenciālo piedziņu (2wd).

Patlaban tiek ražoti sekojošie modeļi: «Турист», «Турист 2WD», «Gear-UP», «Ретро», «Волк», «Соло», «Патруль ДПС». Visi šie motocikli ir uzbūvēti kā bāzi izmantojot četrtaktu opozīt (OHV) divcilindru dzinēju ar kubatūru - 750cm3, četru pārnesumu pārnesumkārbu ar atpakaļgaitu un spēks uz pakaļēju riteni tiek novadīts ar kardānu.

Līdz pat nesenam laikam "URAL" markas motociklos tika izmantots automašīnas starteris ar nepamatoti lielu jaudu, kas rezultējās lielā enerģijas patēriņā, kas nepieciešams dzinēju iedarbinot. Patlaban tiek montēts jauns elektrostarteris ar optimāliem rādītājiem (jauda 0.8 kW)

Modelim "Волк" bija problēmas ar to, ka braucot ar kāju iznesumu, vadītāja apavi saskārās ar izpūtēju, kurš darba procesā uzkarst. Šī problēma tika novērsta uz izpūtējiem montējot īpašu aizsargslāni.

URAL motociklu rezerves daļu katalogs